TAKIEGO ROZMIARU
POZAZDROŚCI CI
KAŻDY

W parze z mocną erekcją musi iść również duży rozmiar penisa. Wiemy, jak powiększyć penisa bezpiecznie i skutecznie. Pomogą Ci w tym poniższe tabletki na powiększenie penisa.

TWOJE KORZYŚCI:

  • POWIĘKSZYSZ SWOJEGO PENISA

  • ZYSKASZ DŁUŻSZEGO CZŁONKA AŻ O 30%

  • TWÓJ PENIS BĘDZIE GRUBSZY

  • STANIESZ SIĘ LEPSZYM KOCHANKIEM

  • POCZUJESZ SIĘ JAK SEKS GURU

  • NARESZCIE ZASPOKOISZ SWOJĄ PARTNERKĘ

XtraSize

XtraSize wydłuża i zwiększa objętość członka. Z zadania wywiązuje się znakomicie, gdyż może wydłużyć penisa aż o 30 %!

Natural XL

Natural XL wydłuża i pogrubia penisa, wzmacnia i wydłuża erekcję oraz zwiększa popęd i doznania seksualne.

Opinie o tabletkach na powiększenie penisa

opinie-tabletki-na-powiekszenie-penisa-1

Jestem zadowolony

XtraSize brałem pół roku. Jestem zadowolony z efektu – dłuższy o 2 cm i zdecydowanie grubszy. Do tego dłuższe stosunki.

opinie-tabletki-na-powiekszenie-penisa-2

Dłuższy i dłużej

Jeśli brać coś na powiększenie penisa, to tylko Natural XL. Już po 3 opakowaniach zauważyłem przyrost mojego penisa o 1 cm. Może i niewiele, ale partnerka jest mega zadowolona. Poza tym stosunek trwa dłużej.

Powiększenie penisa

Spora liczba mężczyzn bez względu na swój wiek chce posiadać dużego penisa. Oczywiście nie każdy mężczyzna jest hojne obdarzony przez naturę, lecz może on sam to niedopatrzenie naprawić. Nie dziwi więc fakt, iż najróżniejsze tabletki na powiększenie penisa wzbudzają ich zainteresowanie. Odnośnie rozmiarów członka różne grupy medyków oraz seksuologów są zgodne, iż sama wielkość penisa odgrywa w łóżku drugorzędną kwestię. Jasno sugerują oni, iż tak naprawdę liczy się sama technika współżycia. Tak się składa, że mężczyźni są głusi na tego rodzaju argumentację i twardo obstają przy tezie – im dłuższy penis, tym lepiej da się zaspokoić partnerkę.

 

Jak powiększyć penisa?

Sposobów na to jest całkiem sporo, lecz wśród tych nieinwazyjnych oraz nie wymagających treningów prym wiedzie stosowanie tabletek na powiększenie penisa. Skuteczność wspomnianych tabletek powodujących wzrost długości penisa jest uzależniona od ich wpływu na dwa czynniki. Po pierwsze przyczyniają się do wzrostu przepływu krwi w obrębie członka, co jak wiadomo sprzyja jego powiększeniu. Po drugie działają na gospodarkę hormonalną czyli stymulują do większej produkcji hormonów odpowiedzialnych za wzrost penisa. Zapewne znajdzie się wśród czytelników sporo niedowiarków, lecz jest to jak najbardziej realne. Dla potwierdzenia tej tezy wystarczy wypytać się kogoś, kto jest obeznany w męskiej fizjologii. W kontekście pierwszego działania wzrost długości członka jest spowodowany wzmożoną ilością krwi. Prowadzi to do większej erekcji, a z uwagi na wysoką elastyczność tego organu jest on w stanie się wówczas wydłużyć. Natomiast przechodząc do drugiego wpływu, wzrost długości penisa wynika z bardziej sprawnego funkcjonowania czynników odpowiedzialnych za wzwód. Z reguły tabletki zawierające składniki aktywizujące hormony mają w swoim składzie środki oddziałujące na poziom hormonu wzrostu oraz testosteronu. Sięgając po tabletki na powiększenie penisa można liczyć na przyrost do 30%. Jest to jednak indywidualna kwestia i jest zależna od rodzaju tabletek na powiększenie penisa.

Skład tabletek na powiększenie penisa

tabletki-na-powiekszenie-penisa-johimbina

Johimbina

Zioło mające wpływ na wzrost sprawności seksualnej, działa niezwykle kompleksowo: wzmaga pożądanie i odczuwanie bodźców dotykowych, likwiduje zaburzenia erekcji, wzmaga wytrysk spermy.

tabletki-na-powiekszenie-penisa-muira-puama

Muira Puama oraz Catuaba

To zioła wstrzymujące impotencję, dodatkowo wpływają one na zahamowanie zmęczenia i dodają energii.

tabletki-na-powiekszenie-penisa-buzdyganek-ziemny

Buzdyganek ziemny
(Tribulus terrestris)

Owoc ten już od czasów starożytności jest uznawany za niezwykle silny afrodyzjak. Na dodatek jest on bardzo pomocny przy regeneracji organizmu oraz do wzmocnienia sił witalnych i popędu seksualnego.

tabletki-na-powiekszenie-penisa-l-arginina

L-agrinina

Aminokwas, który normuje przepływ krwi i intensyfikuje jej napływu do członka, dzięki czemu erekcja staje się silniejsza oraz trwalsza. Ponadto uczestniczy ona w produkcji ejakulatu.

Dowiedz się więcej