Powszechnie sądzi się, że przeciętny mężczyzna posiada tylko jedną strefę o charakterze erogennym i są to oczywiście genitalia. Nie jest to jednak zgodne ze stanem faktycznym, ponieważ około 3% ciała mężczyzn to strefy erogenne. Miejsca te są szalenie wyczulone na dotyk i tym samym nie warto ich omijać w trakcie miłosnych uniesień. Tym samym zamiast ograniczać się do tylko jednego punktu na ciele swojego mężczyzny warto odkryć i pozostałe punkty erogenne. Warto podkreślić, że odkrywanie stref erogennych jest nie tylko doskonałym elementem gry wstępnej, lecz także może się stać doskonałą zabawą będącą frajdą dla obojga kochanków.

 

Głowa

Jeśli chodzi o głowę to szczególnie intensywnie strefy erogenne występują tutaj na ustach oraz nosie. Taki stan podyktowany jest jest tym, że są to niezwykle czułe i unerwione punkty. Warto sobie wyobrazić, że usta partnera to lizak, który z przyjemnością można lizać i ssać. Można też podgryzać wargi oraz ssać język. Przechodząc dalej nie można pominąć uszu, które uwielbiają wprost dmuchanie, szeptanie do nich, bo w ten sposób dostaje się do nich ciepłe powietrze. Tego rodzaju praktyki na pewno przyprawią twojego mężczyznę o dreszcze.

 

Kark

On również ma do spełnienia w alkowie ważną funkcję. Najlepiej od razu przystąpić do odszukania styku czaszki z szyją, a na pewno w mig dostrzegą tam panie niewielkich rozmiarów wgłębienie. To tam znajduje się niezwykle silny punkt prowadzący do silnych erotycznych doznań u faceta. Warto przynajmniej klika chwil masować właśnie to miejsce, a on na pewno będzie zadowolony.

 

Plecy

Praktycznie każda kobieta ceni sobie u mężczyzn mocarne plecy, lecz mimo tego faktu są one jakoś zawsze pomijane w grze wstępnej. Dlatego też trzeba niezwłocznie odwrócić swojego faceta i przejąć pałeczkę. Chcąc aktywować strefy erogenne na jego plecach całuj oraz liż skórę w okolicach kręgosłupa. Dobrym pomysłem jest też uciskanie mięśni pleców i ramion.

strefy_erogenne_mezczyzn

Klatka piersiowa

Leżący w pozycji horyzontalnej facet zwraca uwagę swoją klatką piersiową i jej też warto poświęcić nieco czasu w trakcie gry wstępnej. Dobrze zacząć w tej części męskiego ciała od pocałunków nakierowanych na jego sutki, które można też delikatnie ssać i podszczypywać. Z pewnością to szybko wywoła u niego apetyt na więcej, lecz ty sprytnie przeciągaj czas do zainicjowania stosunku jak najdłużej.

 

Pośladki

Jeśli chodzi o męskie pośladki, to zaliczają się one do bardziej unerwionych partii jego ciała. Dotyczy to zwłaszcza okolic odbytu, gdzie swój kraniec ma sporo zakończeń nerwowych. Skutkiem tego dotykanie tych okolic, a nawet wsunięcie palca pomiędzy jego pośladki w połączeniu z masażem powinno szybko przynieść wymierne korzyści.

 

Genitalia

Tutaj sprawa wydaje się prosta, bo są to najbardziej oczywiste strefy erogenne u mężczyzny. Warto jednak skupiać się nie tylko na penisie, ale też na mosznie oraz na jądrach. Są to bowiem niezwykle unerwione części jego ciała. Sporo mężczyzn uwielbia wręcz, kiedy kobieta głaszcze całego penisa. Najwięcej frajdy sprawia mu stymulacja szczytu prącia, bo tam jest zdecydowanie najwięcej zakończeń nerwowych.

 

Stopy

Pewien odsetek panów ceni sobie masaż stóp, a szczególną ekscytację wywołuje u nich ssanie lub lizanie tych części ciała.

 

Czerpiąc wiedzę z zaprezentowanej powyżej mapy męskich stref erogennych z całą pewnością zapewnimy swojemu mężczyźnie niezapomnianych doznań. Z pewnością po takich rozkoszach będzie zobowiązany do odkrywania stref erogennych na ciele swojej partnerki.