Celem praktycznie każdego mężczyzny jest zostanie jak najlepszym kochankiem. W tym celu koniecznie musi on w jak największym stopniu poznać strefy erogenne na ciele kobiety. Ocenia się, że około 1/7 obszaru ciała każdej kobiety stanowią strefy erogenne.

 

Uszy

Na pierwszy rzut oka uszy zdają się być mało interesujące w kontekście pobudzenia seksualnego, lecz warto przyjrzeć im się bliżej. Wprawiony kochanek powinien nieustannie się nimi bawić, dmuchać, całować a nawet przygryzać. Wszelkie doznania powinny też potęgować namiętne szepty do ucha naszej wybranki.

 

Usta

Kolejnym istotnym punktem na mapie kobiecych stref erogennych są usta. Charakteryzują się one niezmiernie wysokim stopniem ukrwienia i tym samym trzeba się z nimi obchodzić stosunkowo delikatnie. Oczywiście każda forma pocałunków jest jak najbardziej wskazana i powinna być istotnym elementem każdej gry wstępnej. Nie koniecznie trzeba wykorzystywać tylko własne usta, bo wskazane są też pieszczoty z użyciem języka.

 

Piersi

Wymieniając poszczególne elementy na kobiecej mapie erogennych stref nie można przeoczyć piersi. W powszechnej świadomości dominuje pogląd, iż w cenie są wyłącznie duże i obfite piersi. Warto jednak wiedzieć, że bez względu na swój rozmiar mogą one w taki sam sposób przyczynić się do odczuwania przez kobietę przyjemności. W każdym przypadku są to niezwykle wrażliwe oraz delikatne narządy i tym samym trzeba się z nimi umiejętnie obchodzić. Do ich pieszczenia idealnie nadaje się dłoń, jak i też język. Szczególnie intensywnych doznań dostarczyć może pieszczenie brodawek, co niejednokrotnie może doprowadzić kobietę do orgazmu. W pieszczeniu piersi należy jednak zachować pewien umiar, bo nadmierne pieszczoty tych miejsc mogą wręcz doprowadzić do bólu.

 

Brzuch i jego okolice

Warto na dłużej zatrzymać się przy tej części kobiecego ciała, bo niejedna z pań uwielbia pieszczoty w tych miejscach. Najlepiej robić to schodząc coraz niżej i niżej…

strefy-erogenne-kobiet-2

Pośladki i wewnętrzna strona ud

Podczas tych wędrówek poniżej brzucha nie wskazane jest od razu przejście w okolice intymne, a zamiast tego wskazane jest skupienie się na jakiś czas na udach oraz pośladkach. W przypadku pieszczot wewnętrznych stron ud czasem można spotkać się ze skłonnością pań do ich zaciskania. Nie należy ich jednak przed tym powstrzymywać, bo momentalnie obniży to temperaturę w sypialni.

 

Okolice intymne

Miejsca intymne to centralny punk rozkoszy każdej kobiety i nie dziwi fakt, że reagują one niezwykle intensywnie na wszelkie pieszczoty. Warto pamiętać, że na uwagę podczas pieszczot zasługuje nie tylko łechtaczka, lecz także wargi sromowe i wzgórek łonowy. Nie wszystkie panie odczuwają jednakową przyjemność z pieszczot okolic intymnych i tym samym trzeba do tej kwestii przystąpić niezwykle indywidualnie.

 

Punkty na zgięciach kończyn

Mowa jest tutaj o zgięciach w nadgarstku, łokciu kolanie czy tez pachwinach, bo każde z tych miejsc jest niezmiernie podatne na wszelkie pieszczoty. Warto do ich stymulacji wykorzystać język, gdyż może on swobodnie dotrzeć w każdy zakamarek tych punktów.

 

Stopy

Jakże ważnym punktem erogennych stref na ciele kobiety są stopy. Oprócz erotycznego pobudzenia, ich pieszczenie pozwala też kobiecie się odprężyć. Szczególnie warto skupić się na okolicach pomiędzy palcami.