Od wieków usilnym dążeniem mężczyzn jest posiadanie możliwie najbardziej okazałego penisa. Dzieje się tak pomimo stwierdzeń specjalistów, że długość penisa nie ma aż tak wielkiego znaczenia w kontekście miłosnych igraszek. Mimo to niewielki odsetek panów bierze to sobie do serca, bo zdecydowana większość z nich pragnie móc pochwalić się większą męskością. W przypadku niedostatków w spodniach dochodzi do frustracji mężczyzny, która odbija się na poczuciu własnej wartości. W bardzo wielu przypadkach taka sytuacja prowadzi do spadku przyjemności z kontaktów intymnych oraz może również przyczynić się do stanów o charakterze depresyjnym.

Niestety będąc w takim stanie niewielu mężczyzn robi cokolwiek, aby przeciwdziałać tej patowej sytuacji. Niejednokrotnie nie mają oni bowiem świadomości, że można przy zastosowaniu naprawdę niewielkich środków diametralnie odwrócić swoje dotychczasowe położenie. Wśród nich są chociażby tabletki na powiększenie penisa. Należą one do niezwykle popularnych i do tego bardzo wygodnych sposobów na wydłużanie w pewnym stopniu męskiego członka.

 

Wydłużenie penisa

Jest to jak najbardziej bezpieczny sposób na osiągnięcie pożądanych rezultatów, ale warto przed zakupem tabletek zapoznać się z ich dokładnym składem. Żaden ze składników nie może nam szkodzić ani też uczulać. Powinniśmy się też wystrzegać zakupów z niesprawdzonych źródeł, ponieważ w wielu przypadkach sprzedawcy żerują na naiwności zainteresowanych nimi mężczyzn.

Najlepiej wybierać takie produkty których producenci gwarantują skuteczność i zwracają pieniądze, gdy klient jest zawiedziony rezultatami. Niemały wpływ na rezultaty stosowania określonych tabletek mają też uwarunkowania wewnętrzne naszego ciała. Na dodatek warto mieć na uwadze fakt, że tabletki nie powiększą nam penisa natychmiast. Do tego potrzeba czasu i zazwyczaj pierwsze rezultaty kuracji są zauważalne na przestrzeni kilku pierwszych tygodni zażywania suplementu.

 

Co zawierają i jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Zazwyczaj tabletki mające na celu powiększenie penisa zawierają przynajmniej jeden ze składników aktywnych tj. johimbinę, miłorząb japoński, palmę sabałową, głóg, żeń-szeń, epimedium, buzdyganek naziemny bądź też catuabę. W każdej tabletce znajdziemy więc starannie wyselekcjonowany zestaw naturalnych składników, który za sprawą swojej unikalnej formuły pomoże nam cieszyć się większym członkiem oraz silniejszą erekcją. Dodatkowo wykorzystuje się też metabolizm tlenku azotu, który stymuluje układ nerwowy członka. W ten sposób intensyfikuje się transport krwi w ciałach jamistych, co w konsekwencji zwiększa objętość penisa.

Z uwagi na niemal identyczny skład tabletek na powiększenie penisa do tych na wzrost potencji nie nastawiajmy się na duży wzrost członka. Mimo to, jest to świetna opcja dla mężczyzn mających problemy ze wzwodem spowodowanym nałogiem narkotykowym bądź alkoholowym albo też dla osób chorujących na cukrzycę. Należy więc nastawić się na to, że takie tabletki pomagają raczej odzyskać utracone funkcje seksualne oraz wcześniejsze rozmiary i tutaj sprawdzą się w 100%.