Ćwiczenia na powiększenie penisa

Dość liczny odsetek panów nie jest zadowolonych z wymiarów swojego penisa. W wielu przypadkach problem jest wyłącznie natury psychologicznej, ale i tak wśród wielu mężczyzn skrytym pragnieniem jest posiadanie napęczniałych spodni w kroku. Tego rodzaju usilne pragnienie pcha ich nawet do różnych metod pozwalających zwiększyć penisa.

 

Dojenie penisa

Wśród wszystkich mniej lub bardziej skutecznych sposobów zwiększania długości penisa warto bliżej przyjrzeć się metodzie zwanej jelqing. Technika ta z powodzeniem wykorzystywana jest od wieków. Tego rodzaju praktyki odnotowano w trakcie badań nad kulturami z plemion afrykańskich oraz na bliskim wschodzie. Pod tą stosunkowo tajemniczą nazwą skrywa się naturalny sposób na wydłużenie penisa.

 

W wielkim skrócie metoda ta opiera swoje założenia o regularny masaż członka. Ćwiczenia ogólnie rzecz biorąc, swoją techniką zbliżone są do trzymania wymiona krowy podczas dojenia. Za sprawą tego ćwiczenia powodujemy wtłaczanie krwi do żołędzi, a w konsekwencji przyczyniamy się do wzrostu objętości ciał jamistych. Teraz przyjrzyjmy się całemu ćwiczeniu krok po kroku.

 

Wariant numer 1
Otocz penisa kciukiem oraz wskazującym palcem u nasady, a następnie utworzony z palców pierścień przesuwaj po całej długości członka w kierunku żołędzi.

 

Wariant numer 2
W momencie kiedy jedna dłoń przytrzymuje członek w okolicy główki, to druga w postaci opisanego przed momentem pierścienia znajduje się u jego nasady, po czym puszczamy główkę penisa i przesuwany pierścień począwszy od nasady ku żołędzi.

 

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=GIVbEphPguU[/wpsm_video]

 

W każdym przypadku należy kontrolować uścisk, gdyż nie może on być silny. Nadmierny nacisk na członka może przyczynić się do jego zsinienia, a nawet w drastycznych przypadkach do uszkodzenia naczyń. Warto również zadbać o odpowiednie nawilżenie dłoni, aby zapewnić im poślizg. Tym samych uchronimy się przed niepożądanymi obtarciami naskórka członka. Do tego celu można wykorzystać chociażby żel stosowany do łóżkowych igraszek, ale nie gorszy będzie też krem, oliwka bądź balsam.

 

Rozciąganie penisa

Kolejną popularną metodą praktykowaną przez panów jest rozciąganie penisa. W tym wypadku chwytamy członek w trzy palce oraz odrobinę go naciągamy. Potem zostajemy w tej pozycji przez kilkanaście sekund, a następnie luzujemy uścisk po czym ponownie naciągamy penisa. Za sprawą tego ćwiczenia naciągamy tkanki. Godna polecenia jest praktykowanie różnorodnych kierunków naciągania przy jednoczesnym uelastycznianiu wiązadeł mocujących członka.

 

Przystępując do praktyki powyższych ćwiczeń należy zdawać sobie sprawę z faktu, że na rezultaty potrzeba nieco poczekać. Dodatkowo każda naturalna metoda mająca powiększyć penisa wymaga systematycznej praktyki. Mimo wszystko warto wykonywać opisane ćwiczenia, ponieważ w ten sposób da się wydłużyć członka od 1 cm aż do 4 cm. Na dodatek efekty naszych ćwiczeń są widoczne nie tylko w stanie wzwodu, lecz także i w spoczynku.