Jak powiększyć penisa?

 

Jednym z częstszych zmartwień mężczyzn na całym świecie, jest niezadowolenie z rozmiaru penisa. Na całe szczęście, obecnie każdy ma do dyspozycji wiele technik, odpowiadających za powiększenie penisa. Powiększony rozmiar członka można uzyskać za pomocą kilku sposobów.

 

jak-powiekszyc-penisa-jelqingJelqing – dojenie, rozciąganie penisa

Są to ćwiczenia uznawane za jedne z najbardziej skutecznych, jeżeli chcemy zwiększyć długość penisa. Jelqing to nic innego jak ćwiczenia rozciągające, które powinny być wykonywane w odstępach czasu. Jedną z najważniejszych zalet metody dojenia jest łatwość wykonywania. To bardzo dobre ćwiczenie, które może być wykonywane w niemal wszystkich domowych warunkach. Regularne stosowanie techniki może przynieść efekt w postaci powiększenia długości prącia od 1 do 4 cm. Do wykonywania tego ćwiczenia penis powinien być zwilżony lubrykantem, zmniejszającym tarcie podczas posuwistych ruchów dłoni. Ćwiczenia nie należy wykonywać na pełnej erekcji, ale wtedy, kiedy członek powoli wiotczeje, jednak w dalszym ciągu jest powiększony – około 60 % pełnej erekcji. Ćwiczenie wykonujemy poprzez masowanie penisa od podstawy do końca, obejmując kciukiem i palcem wskazującym, złączonymi w literę „o”. Zalecane jest, aby przed przystąpieniem do masażu położyć na kroczu ciepły, wilgotny ręcznik, który pobudzi krążenie w ciałach jamistych prącia. Regularnie wykonywane ćwiczenie pomaga zwiększyć przepływ krwi, co z kolei przekłada się na większy rozmiar penisa. Po kilku miesiącach można zauważyć, że istnieje ogromna poprawa w wielkości członka.

 

jak-powiekszyc-penisa-operacjaChirurgiczne powiększanie penisa

Zabieg zalicza się do inwazyjnych metod zdolnych powiększyć rozmiar członka od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Metoda ta może być wykorzystywana zarówno do zwiększania długości, jak i szerokości penisa. Do uzyskania oczekiwanego efektu wykorzystywane są nowoczesne implanty, a także poszerzanie przekroju żył, dzięki czemu mogą one pompować większą ilość krwi. Efekty są widoczne natychmiast po wykonanym zabiegu i zagojeniu się ran. Niestety, podobnie jak wszystkie zabiegi chirurgiczne, tak i w tym nie można wykluczyć ryzyka związanego z komplikacjami w czasie operacji i po jej zakończeniu. Wysoka cena również sprawia, że ta metoda zarezerwowana jest tylko dla niewielkiej części mężczyzn, dotkniętych problemem małego penisa.

 

jak-powiekszyc-penisa-pompki-do-penisaPompka do penisa

Wykorzystanie technologii próżniowej w celu zwiększenia rozmiaru członka było i jest stosowane od bardo dawna. Użycie pompy do tworzenia podciśnienia tuż przed planowanym stosunkiem może pomóc w osiągnięciu znacznie silniejszej i większej erekcji. Zasysając powietrze z cylindra, pompa pobudza krążenie krwi wewnątrz tkanek penisa, nadając mu tym samym większy rozmiar i kształt, oraz dłuższy czas trwania erekcji. Metoda bardzo wygodna, bezpieczna, niestety rezultaty są krótkotrwałe i ograniczają się tylko do doraźnej pomocy.

 

jak-powiekszyc-penisa-ekspanderEkspander

Korzystanie ze specjalnie skonstruowanych urządzeń (siodełek), pozwala naciągać członek przy zastosowaniu bezpiecznej dla niego siły. Metoda ta może również pomóc mężczyznom, których penis jest w niewielkim stopniu zakrzywiony. Ekspandery powinny być noszone każdego dnia po kilka godzin. Te profesjonalne, wykonane przez znane firmy, nie powodują bólu ani uczucia dyskomfortu. Są o wiele tańsze niż operacje, a jednocześnie zapewniają skuteczne powiększenie penisa.

 

jak-powiekszyc-penisa-tabletki-na-powiekszenie-penisaTabletki na powiększenie penisa

Bezpieczne dla zdrowia suplementy diety, w skład których wchodzą mieszanki ziół, naturalnie wspierające krążenie krwi w organizmie. Tę metodę można stosować jako wsparcie innych kuracji powiększających – rozciągania lub jelqingu. Dostępne w sprzedaży produkty przyczyniają się do zwiększenia przepływu krwi do prącia, a także do wzrostu libido, niezbędnego do uzyskania pełnych i mocnych erekcji.

 


1 Komentarz

Julia · 18 sierpnia 2016 o 19:27

Wiecie co, większość produktów to jakaś tandeta i zarabianie na ludziach, którzy naprawdę mają problem. Do tego same podróby albo produkty na bazie witaminy C, która nic nie pomoże. Mój mąż na powiększenie 2 cm penisa zastosował – Penis XL i zdało egzamin. Jeżeli ktoś spodziewa się przyrostów większych, to faktycznie zostaje zabieg chirurgiczny 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.