Dzisiejszy mężczyzna ma do spełnienia wiele ról, lecz w dalszym ciągu musi on być doskonałym kochankiem. Tak się pechowo składa, że dzisiejszy pęd życia nie ułatwia tego zadania. Tym samym niemały odsetek mężczyzn boryka się z problemem przedwczesnego wytrysku. Na całe szczęście nie trzeba popadać w czarną rozpacz, gdyż jest rozwiązanie tego problemu. Można skorzystać chociażby z różnych medykamentów, lecz nie jest to jedyna droga do pokonania przedwczesnego wytrysku. Na początek dobrym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z naturalnych sposobów na opóźnienie przedwczesnego wytrysku. W tej grupie znaleźć można szeroką paletę różnorakich technik oraz ćwiczeń mających na celu w naturalny sposób przedłużyć stosunek płciowy.

 

Przedwczesny wytrysk

Każdy człowiek jest w stanie, jeśli tylko chce wyćwiczyć pożądane przez siebie umiejętności.

Z całą pewnością do takich elementów należy panowanie nad swoim podnieceniem oraz kontrola wytrysku. Tego rodzaju umiejętności da się osiągnąć chociażby za sprawą wytrenowania mięśni Kegla, czyli zwieraczy penisa. Posiadając ową umiejętność da się nie tylko wydłużyć czas trwania stosunku, lecz również i zintensyfikować swoje doznania. Wprawieni mężczyźni są nawet w stanie przeżywać nawet wielokrotne orgazmy. Tego rodzaju rezultaty nie są możliwe do osiągnięcia od razu, ale nie jest to niemożliwe, wystarczy tylko odrobina systematyczności oraz samozaparcia. Wówczas te efekty będą zauważalne już po kilku tygodniach.

 

Jak przedłużyć stosunek?

Kilka z opisanych tutaj ćwiczeń jest możliwa do wykonania samodzielne, a inne z kolei wymagają obecności partnerki. Z uwagi na to, iż przedwczesna ejakulacja jako jedną z przyczyn obejmować może podłoże psychologiczne, to jednym z elementów zestawu ćwiczeń jest wizualizacja.

 

jak-opoznic-wytrysk-wizualizacjaWizualizacja to nic innego, jak odbywanie w wyobraźni poszczególnych etapów stosunku w niezwykle szczegółowy sposób. W chwili, w której w realnej rzeczywistości mężczyzna miałby wytrysk, tutaj może go zahamować. W wizualizacji stosunek wydłuża się aż do momentu, gdy oboje partnerów chce osiągnąć orgazm. Cykliczne powtarzanie tego ćwiczenia w swojej głowie pozwala również w rzeczywistości znacznie później doprowadzać do wytrysku, bo będziesz w stanie nad nim zapanować podczas łóżkowych igraszek. W czasie wizualizacji niezwykle istotną rolę odgrywa też umiejętność kontrolowania oddechu.

 
 

jak-opoznic-wytrysk-cwiczenie-gruczolu-miesnia-krokowegoTrening mięśnia gruczołu krokowego – zaleca się wykonywać je podczas oddawania moczu. Samo ćwiczenie polega na zatrzymywaniu strumienia moczu przy jednoczesnym nabieraniu powietrza. Następnie należy powoli wypuścić powietrze i kontynuować oddawanie moczu. Warto powtarzać tą czynność kilkukrotnie na przestrzeni dnia, w seriach składających się z 20 powtórzeń. Warto dodać, że nie trzeba napinać ów gruczołu wyłącznie podczas wizyty w toalecie.

Ćwiczenie w trakcie stosunku – tutaj niezbędna jest współpraca obojga partnerów. W momencie uprawiania seksu, jak tylko mężczyzna poczuje zbliżającą się ejakulację, powinien wyjść z ciała partnerki. Następnie musi on uspokoić oddech aż do oddalenia się finiszu, a następnie można wrócić do stosunku.