Zapewne każdy słyszał o feromonach, lecz nie wszyscy wiedzą dokładnie czym one są. Feromony zaliczają się do substancji naturalnego pochodzenia i są one wytwarzane wraz z moczem, potem oraz resztą substancji w ciele ludzi i zwierząt. Substancje tego rodzaju są wydzielane poza obręb ciała i są wykorzystywane do spowodowania pożądanej reakcji u odbiorcy. Feromony mają na celu wywołanie pewnych procesów w mózgu osoby płci przeciwnej. Chodzi tutaj w głównej mierze o pobudzenie sfery seksualnej, co w konsekwencji przyczynia się do podniesienia naszej atrakcyjności. Wspomniany proces ma miejsce z pominięciem naszej świadomości i toczy się na poziomie instynktów, co tylko zwiększa jego efektywność. Niejedna kobieta czując feromony mężczyzny znajdującego się w jej pobliżu zaczyna mu ulegać.

 

Jak działają feromony?

 

Za ich sprawą każdy człowiek zyskuje aurę atrakcyjności, która eksponuje oraz wspiera jego naturalne predyspozycje. Za sprawą tej substancji postrzeganie nas przez drugą osobę ulega znaczącej poprawie, a w jej umyśle kiełkuje myśl dążąca do poznania bliżej osoby, która wydziela feromony. W wyniku pobudzenia w ten sposób strefy seksualnej zwielokrotniamy swoje szanse na bliższe poznanie z interesującą nas osobą. Symptomy zapachowe doświadczane przez układ nosowo-lemieszowy są konwertowane w podświadome reakcje ludzkiego organizmu.

 

Rodzaje feromonów

 

Feromony możemy podzielić na naturalne i syntetyczne. Naturalne feromony są wytwarzane przez organizm ludzki. Drugie udało się wyodrębnić w laboratoriach, dzięki postępowi w dzisiejszej nauce. Należy zaznaczyć, że syntetyczne feromony mają zbliżone właściwości oraz budowę. Za sprawą „podwójnej ślepej próbie” dowiedziono ich 100% obustronną tożsamość.

Najlepsze feromony

alluramin-1op-feromony

Alluramin

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że niektórzy faceci przyciągają kobiety jak magnes? To za sprawką najlepszych feromonów czyli Alluramin. Dzięki nim zdobędziesz każdą dziewczynę, o której tylko pomyślisz!

Feromony – czy to działa?

Ludzie nieprzekonani do stosowania feromonów nie dają się przekonać do korzystania z nich pomimo licznych dowodów przedstawianych przez naukowców na temat efektów działania tych substancji. Trzeba powiedzieć to jasno i zdecydowanie, że w kontekście wykorzystywania feromonów nie może być mowy o efekcie placebo bądź autosugestii. Sporo na ten temat mogą powiedzieć nie tylko naukowcy, lecz przede wszystkim sami klienci wykorzystujący te substancje w praktyce: feromony działają w 100%.

Jakiś czas temu brytyjscy naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu w wyniku swoich badań nad skutecznością stosowania feromonów dowiedli, iż seksualne pobudzenie u naszego obiektu zainteresowań wzrasta nawet dwukrotnie! W trakcie tych naukowych badań z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego dowiedziono, że ludzki mózg w kontakcie z feromonami odnotowuje wzmożoną aktywność w obszarach limbicznych. Te jak wiadomo odpowiedzialne są z wzrost doznań intymnych. Dodatkowo dowiedziono, że feromony przyczyniają się do wywarcia lepszego wrażenia na nowo poznanych ludziach. Najprościej rzecz ujmując ich działanie można porównać do odczuć, jakie towarzyszą nam podczas jedzenia czekolady. Wówczas również nasze ciało przyjmuje sporą dawkę hormonu szczęścia.