Można się spotkać z bardzo różnorodnymi sposobami pozwalającymi zwiększyć wymiary penisa, które za wyjątkiem tabletek oraz ćwiczeń dają raczej mało zadowalające rezultaty. Wśród działań dających bardzo dobre rezultaty warto przyjrzeć się ekspanderom.

 

Co to jest ekspander?

Ekspandery są niczym innym jak wysoce skutecznymi urządzeniami mającymi na celu zwiększenie wymiarów penisa. Owe urządzenia swoje działania skupiają wprost na ciele jamistym penisa i tym samym gwarantują trwałe wydłużenie penisa oraz zwiększenie jego obwodu.

 

Jak działa ekspander?

Swoim wyglądem ekspander przypomina nieco ortopedyczne usztywnienie zakładane na kończynę. Posiada on metalowe pręty oraz silikonowy pasek. Urządzenia te dysponują nieskomplikowanym mechanizmem, a opiera się on na tym, że na członka działają siły trakcji. Jest on poddawany rozciąganiu przez niewielkie, lecz stałe siły. Tym samym organizm w naturalny sposób przyzwyczaja się do obciążenia, jakie znajduje się na członku. Korzystając z ekspendera powiększymy rozmiary członka. W ten sposób można przeciętnie wydłużyć penisa o jakieś 3-5 centymetrów. Warto podkreślić jednak, że są to trwałe rezultaty i nie wymagane jest powtórne korzystanie z ekspendera.

 

Najlepszy ekspander

pro-long-system-miniaturka-jak-powiekszyc-penisa

Pro Long System

Pro Long System to ekspander, który stopniowo i delikatnie rozciąga członka, co z kolei zmusza komórki do dzielenia się i mnożenia. Ekspander ten prezentuje nowoczesną…

male-edge-pro-miniaturka-powiekszanie-penisa

Male Edge

Male Edge to urządzenie stworzone do naturalnego powiększania penisa, które powstało we współpracy z lekarzami medycyny. Zasadą działania urządzenia jest stopniowe…

Czy ekspander jest skuteczny?

Skuteczność tych urządzeń została dowiedziona w naukowy sposób. Jakby tego było mało w medycynie ekspandery stosuje się chociażby w leczeniu choroby Peyroniego. Ekspandery zapewniają trwałe rezultaty. Do tego są łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Użytkowanie tego urządzenia nie nastręcza nikomu większych kłopotów. Warto więc skorzystać z ekspandera.