Climax Control jest naturalnym suplementem diety, który powstał w celu poprawy życia seksualnego każdego mężczyzny. Climax Control jest środkiem na przedwczesny wytrysk. Poza tym produkt poprawia jakość erekcji, zwiększa potencję i popęd seksualny oraz doznania podczas stosunku.
Climax Control to idealne rozwiązanie problemów z przedwczesną ejakulacją. Regulując poziom serotoniny w organizmie działa w podobny sposób jak leki przepisywane przez lekarzy, ale w przeciwieństwie do nich – Climax Control nie wywołuje działań niepożądanych. Skład tabletek Climax Control to wyłącznie środki pochodzenia naturalnego.

 

Climax Control działanie

 • eliminuje problemy z erekcją,
 • wzmacnia i wydłuża wzwód,
 • wydłuża stosunek,
 • eliminuje problemy z przedwczesnym wytryskiem,
 • poprawia jakość życia seksualnego,
 • zwiększa doznania seksualne.

Większość mężczyzn biorących udział w badaniach klinicznych zauważyła poprawę już po 4 dniach kuracji. 7 z 9 mężczyzn (78%) zauważyło znaczną poprawę po 3 tygodniach.

 

Climax Control galeria

 

Climax Control skład

Preparat zawiera między innymi:

 • Pirydoksyna – powoduje, że do osiągnięcia ejakulacji potrzeba więcej czasu. Ponadto minimalne pobudzenie seksualne nie powoduje wytrysku.
 • Kwas foliowy – reguluje wzrost i funkcjonowanie komórek; wpływa dodatnio na system nerwowy i mózg, decyduje o dobrym samopoczuciu psychicznym.
 • Ekstrakt z nasion Griffonia – korzystnie wpływa na czynności mózgu, zmniejsza uczucie ogólnego niepokoju i lęku oraz stanów depresyjnych.
 • Ekstrakt z nasion jagody Acai – dodaje energii oraz poprawia samopoczucie.
 • Mieszanka ekstraktów z innych roślin – dobrane w odpowiednich dawkach regulują działanie ośrodkowego układu nerwowego i wpływają na utrzymanie stałego poziomu serotoniny w organizmie, co wpływa na eliminację problemów z erekcją.

Tabletki Climax Control nie powodują żadnych skutków ubocznych. To preparat przebadany laboratoryjne, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Climax Control dawkowanie

Climax Control zażywać należy 2 razy dziennie, przyjmując 1 tabletkę tuż przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Produkt mogą stosować mężczyźni, którzy nie mają większych problemów zdrowotnych. W trakcie kuracji można pić alkohol. Buteleczka ma 60 kapsułek, więc jeśli będziesz przyjmował 2 tabletki dziennie, to wystarczy Ci ona na miesiąc kuracji.

Climax Control cena

Climax Control bardzo trudno znaleźć w sklepach stacjonarnych. Za to bez problemu możesz go kupić na stronie internetowej producenta. W chwili obecnej ceny są następujące:

 • 1 opakowanie kupisz za 169 zł. Buteleczka ma 60 kapsułek, które starczą na miesięczną kurację. To opcja w sam raz dla mężczyzn, którzy chcą wypróbować działanie środka.
 • 3 opakowania kupisz za 337 zł. Wybierając tę opcję obniżasz koszt do 112 zł za butelkę. Kuracja wystarczy na 3 miesiące

 

Climax Control gdzie kupić

Climax Control możesz kupić na stronie producenta. Kliknij poniżej, aby do niej przejść (otworzy się w nowej karcie).

Climax Control opinie

Przeczytaj poniższe opinie o Climax Control.


16 Komentarzy

Thaj · 16 września 2018 o 07:52

Średnio na mnie działało. Brałem zalecaną dawkę. Miałem dłuższe erekcje.

NukuNuku · 11 listopada 2017 o 08:44

Mój chłopak je bierze, ja jestem zadowolona, bo możemy częściej i dłużej.

KalEl · 17 czerwca 2017 o 09:56

A na mnie zadziałały. Brałem je ponad 2 miechy. Mogłem dłużej, kilka razy. Są O.K.

Locht · 9 lutego 2017 o 23:53

Jak dla mnie średnie – działają, ale brakuje mi efektu wow.

Tammy · 11 września 2016 o 12:34

Stosowałem 3 preparaty na przestrzeni ostatniego roku – Vigrax, Climax Control oraz Maxatin. Najlepiej zadziałał na mnie Vigrax, bo mialem mocniejsze i dluzsze erekcje. Climax Control i Maxatin działały słabiej.

Czarusiek60 · 8 lipca 2015 o 22:58

Jestem w miare zadowolony, na pierwsze efekty czekalem 5 tygodni. Szybciej mi staje, z zonka mozemy dluzej baraszkowac, ona jest zadowolona. Ja w sumie tez.

Maciej45 · 19 stycznia 2015 o 12:32

Mam już prawie 45 lat i ostatnio zauważyłem u siebie pierwsze oznaki impotencji… Nie ma co płakać – trzeba działać. Kupiłem więc PornProPills i Climax Control. Przetestowałem oba i stwierdzam, że są tak samo dobre. Wydłużyły się i wzmocniły moje erekcje, z czego jestem zadowolony. Cena nie jest wysoka, a działają świetnie. Polecam oba!

Adam · 2 września 2014 o 17:32

Jak mi Climax Control pomógł, to każdemu pomoże. Serio – gorszego przypadku ode mnie to nie ma na tym świecie. Tabletki działają i to jest najważniejsze 🙂 Tylko trochę drogie…

Happy · 10 marca 2014 o 09:07

Może i wyda się śmieszne, ale teraz moja żona prosi żebym szybciej skończył 🙂 Już nie mam żadnych słabych stron w łóżku – dzięki za pomoc.

M@rcin · 9 stycznia 2014 o 07:10

Ja biorę Climax Control już przeszło 3 miesiące i efekt może nie jest taki jak sobie wymarzyłem, ale żonie odpowiada. Czas stosunku się wydłużył, ale nie na tyle, żebym bez gry wstępnej ją całkowicie zadowolił. Co jeszcze zauważyłem to jest to, że czuję częściej ochotę na seks. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Aleksander · 3 października 2013 o 19:03

Ja na pierwsze efekty czekałem jakieś 3 tygodnie, ale były mało zauważalne. Większy postęp był już pod koniec drugiego opakowania (6-7 tydzień stosowania). Jestem zadowolony na tyle, że sześciopak kupuję 2 razy w roku. Na dobre efekty warto poczekać dłużej,a ja na szczęście jestem cierpliwy 🙂

MrMax · 30 maja 2013 o 23:48

Biorę już drugie opakowanie Climax Control. Po pierwszym były minimalne efekty. Teraz mija już 5 tydzień i mogę dłużej o kilka minut (około 5), co dla mnie jest super postępem.

Marek · 27 lutego 2013 o 12:54

Już myślałem, że to jakaś ściema, ale w końcu po 3 tygodniach zażywania Climaxa widzę efekty. Polecam!

Krzysztof51 · 2 stycznia 2013 o 21:08

Biorę Climaxa od kilku tygodni i faktycznie mogę dłużej – co prawda tylko 3-4 minuty, ale zawsze coś. Przynajmniej nie kończę zaraz na starcie ;p

Pat · 18 października 2012 o 08:12

Od zawsze byłem raczej krótkodystansowcem, a moja nowa panna ma spore potrzeby. Dlatego biorę Climax Control i dzięki temu mogę parę minut dłużej, a do tego kilka razy pod rząd!

ManiekK · 11 kwietnia 2012 o 18:50

Ja zażyłem 2 opakowania i widzę różnice – dystans się wydłużył 😉 Wreszcie nie myślę cały czas o tym, jak dług jeszcze wytrzymam. Ogólnie jest OK, ale liczę, że będzie jeszcze dłużej, bo za kilka dni zaczynam 3 opakowanie 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *