Problemy z erekcją

 

Impotencja, a inaczej problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu mogą być wywołane wieloma czynnikami. Nie zawsze odpowiada za nie stres lub kolejne lata życia. Oto kilka sposobów na to, jak leczyć impotencję.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-prawidlowa-wagaDbaj o prawidłową wagę

Nadwaga zawsze wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi takimi jak cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, nadciśnienie krwi. Wszystko to może wywoływać problemy z erekcją. Aby odpowiednio wcześnie móc reagować, należy przeprowadzać okresowe badania lekarskie, a także nie zapominać o codziennej dawce ruchu.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-cwiczeniaCodzienne ćwiczenia

Aby zwalczyć zaburzenia erekcji pamiętaj, aby raz dziennie wykonać kilka, nawet najprostszych ćwiczeń. Jeśli nie masz czasu, aby pójść na siłownię – wykonaj ćwiczenia w domu. Wystarczy włączyć w telewizorze program z ćwiczeniami i to wystarczy, abyś poczuł się lepiej.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-nie-pij-alkoholuUmiarkowanie w piciu alkoholu

Przewlekłe nadużywanie alkoholu może prowadzić do uszkodzenia wątroby i układu nerwowego. To właśnie układ nerwowy decyduje o męskiej sprawności seksualnej. To właśnie dlatego niemal wszystkie osoby z problemem alkoholowym mają bardzo poważne problemy ze swoim życiem seksualnym. Ogranicz picie alkoholu do niezbędnego minimum, aby polepszyć sprawność seksualną.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-poziom-testosteronuPo 40-tce sprawdzaj poziom testosteronu

Po osiągnięciu 40. roku życia, poziom testosteronu u mężczyzny spada w tempie około 1,3% na rok. Objawy takie jak niski popęd seksualny, brak wytrwałości lub kłopoty z podejmowaniem decyzji są prawdopodobnie wywołane niewystarczającym poziomem testosteronu. Wskazane wówczas jest, aby udać się do lekarza i sprawdzić poziom testosteronu w organizmie. Jeżeli będzie za niski, lekarz może zalecić kurację hormonalną.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-rzuc-palenieUnikaj sterydów anabolicznych i palenia

Sterydy anaboliczne są często stosowane przez sportowców i kulturystów, aby wzmacniać wytrzymałość i rzeźbić sylwetkę. Niestety, ich nadmierne stosowanie może powodować kurczenie się jąder i osłabia zdolność do wytwarzania testosteronu. Palenie z kolei może ograniczać przepływ krwi do narządów płciowych, co na dłuższą metę będzie powodować problemy z erekcją. Podobnie więc jak alkohol – ogranicz palenie do minimum, a jeszcze lepiej rzuć palenie raz na zawsze.

 
 

sposoby-na-zaburzenia-erekcji-nie-bdsmUnikaj ryzykownych zachowań seksualnych

Może to zabrzmi śmiesznie, ale warto o tym pamiętać. Koniecznie należy unikać gwałtownych i niebezpiecznych zachowań seksualnych, które mogą spowodować obrażenia narządów płciowych. Dotyczy to przede wszystkim zabaw BDSM, w których stosowane jest deptanie i naciąganie narządów płciowych. Okaleczenie ich może mieć ogromny wpływ na zaburzenia erekcji.

 

Categories: ArtykułyErekcja

Related Posts

Artykuły

Vigrax Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na Vigrax. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na Vigrax, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…

Artykuły

Zytax Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na Zytax. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na Zytax, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…

Artykuły

XtraSize Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na XtraSize. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na XtraSize, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…