Jak powiększyć penisa?

 

Jednym z częstszych zmartwień mężczyzn na całym świecie, jest niezadowolenie z rozmiaru penisa. Na całe szczęście, obecnie każdy ma do dyspozycji wiele technik, odpowiadających za powiększenie penisa. Powiększony rozmiar członka można uzyskać za pomocą kilku sposobów.

 

jak-powiekszyc-penisa-jelqingJelqing – dojenie, rozciąganie penisa

Są to ćwiczenia uznawane za jedne z najbardziej skutecznych, jeżeli chcemy zwiększyć długość penisa. Jelqing to nic innego jak ćwiczenia rozciągające, które powinny być wykonywane w odstępach czasu. Jedną z najważniejszych zalet metody dojenia jest łatwość wykonywania. To bardzo dobre ćwiczenie, które może być wykonywane w niemal wszystkich domowych warunkach. Regularne stosowanie techniki może przynieść efekt w postaci powiększenia długości prącia od 1 do 4 cm. Do wykonywania tego ćwiczenia penis powinien być zwilżony lubrykantem, zmniejszającym tarcie podczas posuwistych ruchów dłoni. Ćwiczenia nie należy wykonywać na pełnej erekcji, ale wtedy, kiedy członek powoli wiotczeje, jednak w dalszym ciągu jest powiększony – około 60 % pełnej erekcji. Ćwiczenie wykonujemy poprzez masowanie penisa od podstawy do końca, obejmując kciukiem i palcem wskazującym, złączonymi w literę „o”. Zalecane jest, aby przed przystąpieniem do masażu położyć na kroczu ciepły, wilgotny ręcznik, który pobudzi krążenie w ciałach jamistych prącia. Regularnie wykonywane ćwiczenie pomaga zwiększyć przepływ krwi, co z kolei przekłada się na większy rozmiar penisa. Po kilku miesiącach można zauważyć, że istnieje ogromna poprawa w wielkości członka.

 

jak-powiekszyc-penisa-operacjaChirurgiczne powiększanie penisa

Zabieg zalicza się do inwazyjnych metod zdolnych powiększyć rozmiar członka od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Metoda ta może być wykorzystywana zarówno do zwiększania długości, jak i szerokości penisa. Do uzyskania oczekiwanego efektu wykorzystywane są nowoczesne implanty, a także poszerzanie przekroju żył, dzięki czemu mogą one pompować większą ilość krwi. Efekty są widoczne natychmiast po wykonanym zabiegu i zagojeniu się ran. Niestety, podobnie jak wszystkie zabiegi chirurgiczne, tak i w tym nie można wykluczyć ryzyka związanego z komplikacjami w czasie operacji i po jej zakończeniu. Wysoka cena również sprawia, że ta metoda zarezerwowana jest tylko dla niewielkiej części mężczyzn, dotkniętych problemem małego penisa.

 

jak-powiekszyc-penisa-pompki-do-penisaPompka do penisa

Wykorzystanie technologii próżniowej w celu zwiększenia rozmiaru członka było i jest stosowane od bardo dawna. Użycie pompy do tworzenia podciśnienia tuż przed planowanym stosunkiem może pomóc w osiągnięciu znacznie silniejszej i większej erekcji. Zasysając powietrze z cylindra, pompa pobudza krążenie krwi wewnątrz tkanek penisa, nadając mu tym samym większy rozmiar i kształt, oraz dłuższy czas trwania erekcji. Metoda bardzo wygodna, bezpieczna, niestety rezultaty są krótkotrwałe i ograniczają się tylko do doraźnej pomocy.

 

jak-powiekszyc-penisa-ekspanderEkspander

Korzystanie ze specjalnie skonstruowanych urządzeń (siodełek), pozwala naciągać członek przy zastosowaniu bezpiecznej dla niego siły. Metoda ta może również pomóc mężczyznom, których penis jest w niewielkim stopniu zakrzywiony. Ekspandery powinny być noszone każdego dnia po kilka godzin. Te profesjonalne, wykonane przez znane firmy, nie powodują bólu ani uczucia dyskomfortu. Są o wiele tańsze niż operacje, a jednocześnie zapewniają skuteczne powiększenie penisa.

 

jak-powiekszyc-penisa-tabletki-na-powiekszenie-penisaTabletki na powiększenie penisa

Bezpieczne dla zdrowia suplementy diety, w skład których wchodzą mieszanki ziół, naturalnie wspierające krążenie krwi w organizmie. Tę metodę można stosować jako wsparcie innych kuracji powiększających – rozciągania lub jelqingu. Dostępne w sprzedaży produkty przyczyniają się do zwiększenia przepływu krwi do prącia, a także do wzrostu libido, niezbędnego do uzyskania pełnych i mocnych erekcji.

 


1 Comment

Julia · 18 sierpnia 2016 at 19:27

Wiecie co, większość produktów to jakaś tandeta i zarabianie na ludziach, którzy naprawdę mają problem. Do tego same podróby albo produkty na bazie witaminy C, która nic nie pomoże. Mój mąż na powiększenie 2 cm penisa zastosował – Penis XL i zdało egzamin. Jeżeli ktoś spodziewa się przyrostów większych, to faktycznie zostaje zabieg chirurgiczny 🙂

Comments are closed.

Related Posts

Artykuły

Vigrax Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na Vigrax. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na Vigrax, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…

Artykuły

Zytax Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na Zytax. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na Zytax, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…

Artykuły

XtraSize Rabat Obniżka Kod rabatowy Promocja

Jakiś czas temu otrzymałem od producenta kod rabatowy na XtraSize. Zniżka dotyczy zakupu dowolnego zestawu. Nie wiem jak długo ważny jest ten rabat na XtraSize, dlatego jeśli zastanawiałeś się ostatnio nad jego zakupem, to teraz Read more…