Climax Control

 • Climax Control
 • Climax Control
 • Climax Control
 • Climax Control
 • Climax Control

 

7.5 Total Score
Naturalny skład

Climax Control stosowałem w ubiegłym roku. Dostawa trwała tydzień. Efektywniejszy wzwód i dłuższe stosunki miałem po 5-6 tygodniach stosowania. U większości mężczyzn efekty występują po 3 tygodniach, ale widocznie zależy to w dużej mierze od organizmu. Tak czy inaczej impotencja została pokonana. Jak dla mnie, Climax Control działa słabiej niż pierwsza trójka czyli PornProPills, Vigrax oraz Vialafil.

Siła działania
7
Szybkość działania
7
Bezpieczeństwo
7
Czas dostawy
8
Cena
8
User Rating: 3.75 (1 votes)

 
Climax Control x1

Climax Control na 1 miesiąc (60 tabletek)

149 zł


Climax Control x3

Climax Control na 3 miesiące (180 tabletek)

297 zł


Climax Control x6

Climax Control na 6 miesiący (360 tabletek)

449 zł


 

Climax Control jest naturalnym suplementem diety, który powstał w celu poprawy życia seksualnego każdego mężczyzny. Climax Control jest środkiem na przedwczesny wytrysk. Poza tym produkt poprawia jakość erekcji, zwiększa potencję i popęd seksualny oraz doznania podczas stosunku.
Climax Control to idealne rozwiązanie problemów z przedwczesną ejakulacją. Regulując poziom serotoniny w organizmie działa w podobny sposób jak leki przepisywane przez lekarzy, ale w przeciwieństwie do nich – Climax Control nie wywołuje działań niepożądanych. Skład tabletek Climax Control to wyłącznie środki pochodzenia naturalnego.

 

Climax Control działanie

 • eliminuje problemy z erekcją,
 • wzmacnia i wydłuża wzwód,
 • wydłuża stosunek,
 • eliminuje problemy z przedwczesnym wytryskiem,
 • poprawia jakość życia seksualnego,
 • zwiększa doznania seksualne.

Większość mężczyzn biorących udział w badaniach klinicznych zauważyła poprawę już po 4 dniach kuracji. 7 z 9 mężczyzn (78%) zauważyło znaczną poprawę po 3 tygodniach.

 

Climax Control skład

Preparat zawiera między innymi:

 • Pirydoksyna – powoduje, że do osiągnięcia ejakulacji potrzeba więcej czasu. Ponadto minimalne pobudzenie seksualne nie powoduje wytrysku.
 • Kwas foliowy – reguluje wzrost i funkcjonowanie komórek; wpływa dodatnio na system nerwowy i mózg, decyduje o dobrym samopoczuciu psychicznym.
 • Ekstrakt z nasion Griffonia – korzystnie wpływa na czynności mózgu, zmniejsza uczucie ogólnego niepokoju i lęku oraz stanów depresyjnych.
 • Ekstrakt z nasion jagody Acai – dodaje energii oraz poprawia samopoczucie.
 • Mieszanka ekstraktów z innych roślin – dobrane w odpowiednich dawkach regulują działanie ośrodkowego układu nerwowego i wpływają na utrzymanie stałego poziomu serotoniny w organizmie, co wpływa na eliminację problemów z erekcją.

Tabletki Climax Control nie powodują żadnych skutków ubocznych. To preparat przebadany laboratoryjne, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

 

Climax Control dawkowanie

Climax Control zażywać należy 2 razy dziennie, przyjmując 1 tabletkę tuż przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Produkt mogą stosować mężczyźni, którzy nie mają większych problemów zdrowotnych. W trakcie kuracji można pić alkohol. Buteleczka ma 60 kapsułek, więc jeśli będziesz przyjmował 2 tabletki dziennie, to wystarczy Ci ona na miesiąc kuracji.

 

Climax Control cena

Climax Control bardzo trudno znaleźć w sklepach stacjonarnych. Za to bez problemu możesz go kupić na stronie internetowej producenta. W chwili obecnej ceny są następujące:

 • 1 opakowanie kupisz za 149 zł. Buteleczka ma 60 kapsułek, które starczą na miesięczną kurację. To opcja w sam raz dla mężczyzn, którzy chcą wypróbować działanie środka.
 • 3 opakowania kupisz za 297 zł. Wybierając tę opcję obniżasz koszt do 99 zł za butelkę. Kuracja wystarczy na 3 miesiące.
 • 6 opakowań kupisz za 449 zł. To najbardziej atrakcyjny pakiet – cena wynosi niecałe 75 zł za butelkę. Porcja wystarczy na 6 miesięcy kuracji.

 

Climax Control gdzie kupić

Climax Control możesz kupić na stronie producenta. Kliknij poniżej, aby do niej przejść (otworzy się w nowej karcie).

 

Climax Control x1

Climax Control na 1 miesiąc (60 tabletek)

149 zł


Climax Control x3

Climax Control na 3 miesiące (180 tabletek)

297 zł


Climax Control x6

Climax Control na 6 miesiący (360 tabletek)

449 zł


 

Climax Control opinie

Przeczytaj poniższe opinie o Climax Control.
 

12 komentarzy
 1. Reply
  Tammy 11 września 2016 at 12:34

  Stosowałem 3 preparaty na przestrzeni ostatniego roku – Vigrax, Climax Control oraz Maxatin. Najlepiej zadziałał na mnie Vigrax, bo mialem mocniejsze i dluzsze erekcje. Climax Control i Maxatin działały słabiej.

 2. Reply
  Czarusiek60 8 lipca 2015 at 22:58

  Jestem w miare zadowolony, na pierwsze efekty czekalem 5 tygodni. Szybciej mi staje, z zonka mozemy dluzej baraszkowac, ona jest zadowolona. Ja w sumie tez.

 3. Reply
  Maciej45 19 stycznia 2015 at 12:32

  Mam już prawie 45 lat i ostatnio zauważyłem u siebie pierwsze oznaki impotencji… Nie ma co płakać – trzeba działać. Kupiłem więc PornProPills i Climax Control. Przetestowałem oba i stwierdzam, że są tak samo dobre. Wydłużyły się i wzmocniły moje erekcje, z czego jestem zadowolony. Cena nie jest wysoka, a działają świetnie. Polecam oba!

 4. Reply
  Adam 2 września 2014 at 17:32

  Jak mi Climax Control pomógł, to każdemu pomoże. Serio – gorszego przypadku ode mnie to nie ma na tym świecie. Tabletki działają i to jest najważniejsze 🙂 Tylko trochę drogie…

 5. Reply
  Happy 10 marca 2014 at 09:07

  Może i wyda się śmieszne, ale teraz moja żona prosi żebym szybciej skończył 🙂 Już nie mam żadnych słabych stron w łóżku – dzięki za pomoc.

 6. Reply
  M@rcin 9 stycznia 2014 at 07:10

  Ja biorę Climax Control już przeszło 3 miesiące i efekt może nie jest taki jak sobie wymarzyłem, ale żonie odpowiada. Czas stosunku się wydłużył, ale nie na tyle, żebym bez gry wstępnej ją całkowicie zadowolił. Co jeszcze zauważyłem to jest to, że czuję częściej ochotę na seks. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 7. Reply
  Aleksander 3 października 2013 at 19:03

  Ja na pierwsze efekty czekałem jakieś 3 tygodnie, ale były mało zauważalne. Większy postęp był już pod koniec drugiego opakowania (6-7 tydzień stosowania). Jestem zadowolony na tyle, że sześciopak kupuję 2 razy w roku. Na dobre efekty warto poczekać dłużej,a ja na szczęście jestem cierpliwy 🙂

 8. Reply
  MrMax 30 maja 2013 at 23:48

  Biorę już drugie opakowanie Climax Control. Po pierwszym były minimalne efekty. Teraz mija już 5 tydzień i mogę dłużej o kilka minut (około 5), co dla mnie jest super postępem.

 9. Reply
  Marek 27 lutego 2013 at 12:54

  Już myślałem, że to jakaś ściema, ale w końcu po 3 tygodniach zażywania Climaxa widzę efekty. Polecam!

 10. Reply
  Krzysztof51 2 stycznia 2013 at 21:08

  Biorę Climaxa od kilku tygodni i faktycznie mogę dłużej – co prawda tylko 3-4 minuty, ale zawsze coś. Przynajmniej nie kończę zaraz na starcie ;p

 11. Reply
  Pat 18 października 2012 at 08:12

  Od zawsze byłem raczej krótkodystansowcem, a moja nowa panna ma spore potrzeby. Dlatego biorę Climax Control i dzięki temu mogę parę minut dłużej, a do tego kilka razy pod rząd!

 12. Reply
  ManiekK 11 kwietnia 2012 at 18:50

  Ja zażyłem 2 opakowania i widzę różnice – dystans się wydłużył 😉 Wreszcie nie myślę cały czas o tym, jak dług jeszcze wytrzymam. Ogólnie jest OK, ale liczę, że będzie jeszcze dłużej, bo za kilka dni zaczynam 3 opakowanie 🙂

  Leave a reply